پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد سن ارسال کننده کاغذ فرا رسیده است ، ارسال کننده کاغذ راه راه انتخاب خوبی شما خواهد بود
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
اکنون تماس بگیرید

سن ارسال کننده کاغذ فرا رسیده است ، ارسال کننده کاغذ راه راه انتخاب خوبی شما خواهد بود

2021-07-20

آخرین اخبار شرکت در مورد سن ارسال کننده کاغذ فرا رسیده است ، ارسال کننده کاغذ راه راه انتخاب خوبی شما خواهد بود

محصول جدید: کاغذ راه راه رسان

 

معرفی

 

کاغذ راه راه رسان نوع جدیدی از مواد بسته بندی سبز است که عمدتا از کاغذ کرافت و یک لایه کاغذ هسته ساخته شده است ، به طور معمول وزن گرم کاغذ کرافت می تواند 80 ~ 110 گرم باشد و کاغذ داخلی می تواند 65 ~ 80 گرم باشد.در حال حاضر ، رنگ های اصلی قهوه ای طبیعی ، سیاه ، زرد ، سفید است ، همچنین می تواند با توجه به نیاز مشتری از رنگ های مختلف ساخته شود.

 

ویژگی

  1. عملکرد بافر خوب ، سبک و محکم.

  2. کم هزینه و قابل استفاده برای بسته بندی انواع مختلف کالا.

  3. عملکرد چاپ خوب ، LOGO را می توان سفارشی کرد و انواع رنگ ها را چاپ کرد.

  4. محصولات نهایی را می توان پس از استفاده بازیافت کرد ، که مطابق با الزامات زیست محیطی بازیافت منابع است و چشم انداز کاربرد بسیار گسترده ای دارد.

  5. این دارای بسیاری از توابع محافظت خوب در مورد کالاهای بسته بندی شده در داخل است ، به عنوان مثال ، ضد رطوبت ، اتلاف حرارت ، حمل و نقل آسان و غیره.

استفاده

 

این به طور عمده برای بسته بندی انواع مختلف کالا استفاده می شود ، و همچنین به عنوان بسته بندی بیرونی برای حمل و نقل سریع استفاده می شود.

شما از ارسال درخواست ما بسیار استقبال می کنید!

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب کیسه پستی حباب تامین کننده. حق چاپ © 2019-2024 bubblemailingbag.com . تمامی حقوق محفوظ است.