پیام فرستادن
صفحه اصلی >

DONGGUAN DINUO PACKAGING CO., LTD نمایه شرکت

کنترل کیفیت
Certificate.alt
Standard|t:ISO9001:2015
عدد:CACQ20Q00417R0
تاریخ صدور:2020-11-23
تاریخ انقضا:2023-11-22
نمایه QC

کنترل کیفیت برای تولید بسیار مهم است ، می تواند اطمینان حاصل کند که کالاهایی که تولید می کنیم صلاحیت لازم را داشته و نیاز مشتری را برآورده می کند. سطوح اجرای کنترل کیفیت بسیار واضح است و به دو نکته زیر تقسیم می شود که برای هر کارخانه بسیار مورد نیاز است.


سطح فناوری کیفیت:
1. آموزش پرسنل ، پرسنل مرتبط با کیفیت مفهوم و آگاهی از کیفیت دارند.
2- نقاط كنترل كليدي مشخص مي شوند و چه خصوصيات كيفي و يا پارامترهاي فرآيندي مورد نياز براي كنترل هستند كه محصولات يا فرآيندها هستند.
3. روش اندازه گیری فرموله شده و ابزار اندازه گیری مناسب انتخاب شده است ، و سیستم اندازه گیری به درستی ارزیابی می شود.
4- تهیه یک طرح نمونه گیری معقول و استاندارد سازی اطلاعات مربوط به برنامه بازرسی.
5- یک برنامه پاسخ مقدماتی تهیه کنید.


سطح مدیریت کیفیت:
سیستم مدیریت کیفیت شامل سه نکته زیر است:

1. استاندارد یک ضمانت قدرتمند برای اجرای کنترل کیفیت است.
2. بر مشارکت همه اعضا تأکید کنید.
3. نیروی انسانی مناسب و منابع مادی مجهز هستند.

مشکلات ذکر شده اهمیت کنترل فرآیند را نشان می دهد و همچنین نشان می دهد که کنترل موثر فرایند یک وسیله ضروری برای اطمینان از کیفیت محصول است.

در مرحله بعد ، ما در مورد چگونگی انجام كنترل كیفیت مؤثر فرایند از چندین جنبه بحث خواهیم كرد.


اول: آگاهی كیفیت كلی از آموزش و آموزش. شرکتهای کوچک و متوسط ​​از اپراتورهای تولید با کیفیت پایین برخوردار هستند. کارگرانی که استخدام می شوند بیشتر کارگران مهاجر هستند نه کارگران فناوری واقعی. ذهن آنها "از نظر کیفیت ضعیف است". بنابراین ، برای بهبود کیفیت محصول ، ما باید با بهبود "آگاهی کیفیت" کارمندان شروع کنیم.


دوم: مقررات مربوط به فرآیند را به شدت اعمال کنید. تولید و فرآوری محصولات باید مطابق با الزامات فرآیند کاملاً اجرا و تولید شود. از آنجا که فرایند تولید یک فرآیند مستقیم شکل گیری محصول است ، کیفیت محصولات به طور مستقیم به کنترل مؤثر فرایند بستگی دارد. هر بخشی از سهل انگاری ممکن است منجر به عدم موفقیت محصول شود. علاوه بر این ، بهبود مهارت های عملیاتی اپراتورهای تولید ضمن رعایت دقیق نیازهای تولید فرایند ضروری است.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب کیسه پستی حباب تامین کننده. حق چاپ © 2019-2024 bubblemailingbag.com . تمامی حقوق محفوظ است.