پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد سلام
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
اکنون تماس بگیرید

سلام

2021-07-20

آخرین اخبار شرکت در مورد سلام

بهترین فروشنده: Honeycomb Paper Mailer ، محصول توسعه یافته جدید

 

 

معرفی

 

فرستنده کاغذ لانه زنبوری نوع جدیدی از مواد بسته بندی سبز است ، که عمدتا از دو لایه کاغذ کرافت و دو لایه کاغذ لانه زنبوری تشکیل شده است ، عمدتا برای بسته بندی انواع مختلف کالاها استفاده می شود ، اما همچنین می تواند به عنوان بسته بندی بیرونی استفاده شود حمل و نقل.

 

ویژگی

  1. مصرف کمتر مواد ، مقاومت و سختی خاص بالاتر ، وزن سبک

  2. مقوا لانه زنبوری دارای ساختار اصلی است و دارای عملکرد عالی بافر و لرزش است.

  3. مقاومت و سختی آن به راحتی قابل تنظیم است.با تغییر ضخامت و وزن گرم کاغذ هسته یا تغییر دیافراگم و ارتفاع ستون هسته ، پاکت کاغذ لانه زنبوری می تواند مقاومت و سختی مختلفی بدست آورد.

  4. مقوا لانه زنبوری تمام مواد کاغذی است که با استفاده از فناوری خاص برای دستیابی به ضد آب ، بازدارنده شعله ، ضد کپک ، تقویت کننده پخت و سایر خصوصیات خاص قابل پردازش است.

  5. این یک محصول محافظت از محیط زیست است ، هیچ آلودگی در طول فرایند تولید مقوا لانه زنبوری وجود ندارد ، و می توان آن را بازیافت ، همچنین آسان برای تصفیه پسماند

استفاده

 

برای بسته بندی موتور و قطعات خودرو ، محصولات آلومینیومی ، محصولات شکننده ، محصولات شیشه ای ، لامپ ها ، ابزارهای الکترونیکی و محصولات الکترونیکی و غیره استفاده می شود.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب کیسه پستی حباب تامین کننده. حق چاپ © 2019-2024 bubblemailingbag.com . تمامی حقوق محفوظ است.